Kolegij Skupštine Kantona Sarajevo dogovorio je na današnjoj sjednici da će se ranije najavljena 23. radna sjednica, umjesto 25., održati 23. marta ove godine, a bit će, prevashodno, posvećena donošenju konkretnih zaključaka s ciljem prevencije pojave koronavirusa u Kantonu Sarajevo.
Na ovoj sjednici, koja će biti organizirana pod posebnim uvjetima, kao prva tačka dnevnog reda bit će razmatrana informacija o epidemiološkoj situaciji i stanju zdravstvenog sistema u KS.
