Na današnjoj redovnoj konferenciji Vlade i Štaba civilne zaštite Kantona Sarajevo, govorili su i ministri unutrašnjih poslova Ismir Jusko i finansija Jasmin Halebić.
Ministar Jusko je kazao kako su u protekla 24 sata pripadnici MUP-a KS izvršili su obilazak 1.124 osobe koje su dobile instrukciju o samoizolaciji.
