Na današnjoj redovnoj zajedničkoj press konferenciji Vlade i Štaba civilne zaštite Kantona Sarajevo govorila je i ministrica za rad, socijalnu politiku raseljena lica i izbjeglice KS Jasna Agić.
Ovom prilikom, ministica Agić je zamolila sugrađane da se pridržavaju svih naredbi Federalnog i Kantonalnog štaba civilne zaštite, da poštuju preporučenu socijalnu distancu i nose preporučenu zaštitnu opremu, s ciljem prevencije i suzbijanja širenja koronavirusa.
