Kanton Sarajevo od ponedjeljka zajedno sa Televizijom Sarajevo uspostavlja centralizirani TV centar.
Ova mjera ima za cilj smanjenje kontakata na najmanju mjeru, odnosno zaštitu kamermana i novinara, kao i zvaničnika Kantona Sarajevo, uz istovremeno poboljšanje komunikacije između medija, sa jedne, i Vlade i Skupštine Kantona Sarajevo, s druge strane.
