Ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Kenan Magoda ugostio je danas članove Odbojkaškog kluba invalida „Fantomi“, koji su nedavno osvojili svoju šestu titulu prvaka Evrope u sjedećoj odbojci.
Uz čestitke zlatnim momcima na još jednoj tituli evropskog prvaka, ministar je poručio da će Kanton Sarajevo i dalje biti jedan od njihovih glavnih pokrovitelja.
