Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta obišao je danas radove na tramvajskoj pruzi do Hrasnice.
Betoniranje nove tramvajske pruge do Hrasnice je počelo. Jutros su počeli radovi na izgradnji armirano-betonske ploče, a u popodnevnim satima su postavljeni prvi metri betona na budućoj pruzi.
