Ministrica za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo Naida Hota Muminović i zastupnica u Skupštini KS Elza Gaković posjetile su OŠ "Behaudin Selmanović", gdje su s mandžmentom škole razgovarale o nastavku aktivnosti na uređenju školske infrastrukture, kao i uvođenju dodatnih sadržaja.
Nakon rekonstrukcije kabineta Biologije, Hemije i Fizike, nabavke računara i nove mreže, te osposobljavanja školske kuhinje, naredni korak je izgradnja produženog boravka, kao i restorana za učenike.
