Vlada Kantona Sarajevo dala je danas saglasnost na Sporazum o preusmjeravanju finansijskih sredstava radi konačnog zbrinjavanja „Sarajevskih četvorki”.
Naime, "Sarajevske četvorke" Čimpo Muhamed, Dženeta, Dženana i Lamija i njihovi roditelji su prije dvije godine preko Fonda za izgradnju stanova i sa finansijskom potporom Vlade Kantona Sarajevo stambeno zbrinuti na lokaciji Gornji Pofalići u suterenskoj stanu od 56,46m² .
