Ministar za boračka pitanja Kantona Sarajevo Muharem Fišo položio je danas cvijeće u haremu Alipašine džamije na mezar ratnog komandanta i bivšeg zastupnika u Skupštini KS Adnana Solakovića, povodom obilježavanja treće godišnjice njegove smrti.
Na mezar komandanta Solakovića cvijeće su položili i članovi njegove porodice, prijatelji i saborci, te predstavnici UG "Zelene beretke".
