Na prijedlog Kriznog štaba Ministarstva zdravstva KS, Vlada je na današnjoj sjednici donijela odluku o produženju važećih higijensko-epidemioloških mjera u Kantonu Sarajevo za narednih 14 dana. Podsjećamo, radi se o naredbama i preporukama Kriznog štaba Federalnog ministarstva zdravstva koje su duže vrijeme na snazi u našem kantonu, s obzirom da, prema procjeni Kantonalnog kriznog štaba, nije postojala potreba za njihovim pooštravanjem.
