U ime Kantona Sarajevo, ministar kulture i sporta Samir Avdić položio je danas cvijeće na mjesto masakra na mjesnom mezarju u Boljakovom Potoku.
Prije 29 godina, za vrijeme dženaze Fatimi Jusić, na pomenuto mezarje ispaljene su dvije granate sa agresorskih položaja, od kojih je jedna pala među okupljene građane. Od rasprskavajućeg dejstva ovog ubojitog sredstva smrtno je stradalo devet, a ranjeno 20 naših sugrađana.
Ubijeni su: Asim Cvrk, Meho Čakarić, Alija Čaušević, Imšir Kerla, Mustafa Karajčić, Ibrahim Šehović, Ramo Veljan, te dvije N.N. muške osobe.
