O usložnjavanju epidemiološke situacije u Kantonu Sarajevo i velikim povećanjem broja novozaraženih osoba danas je na press konferenciji govorio ministar zdravstva i predsjednik Kriznog štaba Ministarstva zdravstva KS, prof.dr. Haris Vranić.
U Sarajevu u protekla 24 sata zabilježeno je 358 novooboljelih osoba od koronavirusa, što je, prema riječima ministra Vranića, pokazatelj da se vjerovatno ulazi u treći val epidemije COVID-19.
