Ministar zdravstva Kantona Sarajevo prof. dr. Haris Vranić i predstavnici Sindikata radnika u zdravstvu KS, koje je predvodio predsjednik dr. Edo Selimić, dogovorili su danas formiranje tima za pregovore o zaključivanju Kolektivnog ugovora o pravima i obavezama poslodavaca i radnika u oblasti zdravstva za područje KS.
Ministar Vranić je istakao da će pregovori početi naredne sedmice, te da očekuje dogovor i brz rasplet dugogodišnjih problema zdravstvenih radnika.
