Ministrica za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo Naida Hota-Muminović održala je danas sastanak s predstavnicima Prirodno-matematičkog fakulteta Sarajevo, profesorima i direktorima srednjih škola na kojem se razgovaralo o učenicima koji su ostvarili plasman na međunarodna takmičenja.
Na sastanku su svi akteri naglasili kako bi se talenat koji su iskazali ovi učenici obavezno trebao nastaviti njegovati, ali ih i usmjeravati u njihovom budućem školovanju.
