Ministar privrede Kantona Sarajevo Adnan Delić potpisao je jučer s predsjednicom Sindikata trgovine i uslužnih djelatnosti Bosne i Hercegovine Mersihom Ferhatović – Beširović Memorandum o razumijevanju između Ministarstva privrede KS i ovog Sindikata.
Kako je definisano ovim memorandumom strane potpisnice radit će na unapređenju i poboljšanju statusa radnika u oblasti trgovine i uslužnih djelatnosti na području Kanotna Sarajevo.
