Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo upriličilo je jučer cjelodnevnu svečanost promocije učenika, nastavnika i kolektiva u Kantonu Sarajevo koji su bili najuspješniji na kantonalnim takmičenjima u školskoj 2021/2022. godini.
Uz dodjelu diploma najuspješnijima učenicima, kao i zahvalnica njihovim nastavnicima, školama i predškolskim ustanovama, odgajateljima i odgajateljicama, upriličene su i revije kulturno-umjetničkog stvaralaštva djece i učenika.
