Vlada Kantona Sarajevo, na prijedlog Ministarstva saobraćaja, donijela je odluku kojom se daje saglasnost za Program restruktuiranja i zbrinjavanja viška uposlenih radnika KJKP GRAS u 2022. godini.
Ministar saobraćaja KS Adnan Šteta je naveo da će ovim Programom biti obuhvaćeno 80 radnika koji će otići u penziju i kojima će biti izmirene sve obaveze i doprinosi. Zaključno sa današnjim danom, 40 radnika ostvarilo je svoje pravo da idu u penziju, a do kraja godine još 40 uposlenika bit će penzionisano.
