Ministrica za rad, socijalnu politiku, raseljena lica i izbjeglice Kantona Sarajevo Enda Pavić Pečenković zvanično je otvorila konferenciju pod nazivom "Moć medija i komunikacija: Inspirativne priče liderki", koja se održava pod pokroviteljstvom Međunarodnog centra Olof Palme u hotelu Pino Nature.
Ministrica Pavić Pečenković naglasila je značaj inicijativa koje prepoznaju liderstvo žena u društvu, te koje jačaju i čine vidljivim glasove onih koje su često marginalizirane.
