Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta obišao je radove na izgradnji raskrsnice na XIII transverzali.
Raskrsnica je izgrađena, a danas je postavljen asfalt na dijelu tramvajskih šina. Izgrađene su i dvije nove saobraćajne trake, a radovi na izgradnji dva nova tramvajska stajališta, privode se kraju.
