Na kolegiju održanom danas, Vlada Kantona Sarajevo usaglasila je da, u skladu sa ranije komuniciranim rokovima i preuzetim obavezama, ide u realizaciju isplate regresa za 2025. godinu.
U narednom periodu Vlada će zadužiti Ministarstvo finansija KS da pripremi odluku, čime se potvrđuje dosljednost u ispunjavanju obaveza i jasno liderstvo u organizaciji ovog procesa. Planirana isplata bit će realizovana u drugoj polovini septembra.
