U sklopu manifestacije “Two Cities Marathon”, 26. jula ove godine održat će se maratonska utrka od 42 kilometra i štafetna utrka na području Sarajeva i Istočnog Sarajeva sa oko 1.000 učesnika.
Podršku za održavanje ove manifestacije dalo je i Ministarstvo saobraćaja KS. Tim povodom, danas je održan sastanak resornog ministra Adija Kalema sa organizatorima utrke - članovima Udruženja “Dečki u plavom”, te predstavnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i KJKP “GRAS”.
