Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka sa najbližim saradnicima održao je danas radni sastanak sa premijerom Vlade KS Marijom Nenadićem i resornim ministrima.
Današnji sastanak je nastavak razgovora o zajedničkoj saradnji Grada i Kantona na brojnim projektima koji pridonose boljoj kvaliteti života građana Sarajeva te daljnjem razvoju glavnog grada.
