Ministar zdravstva Kantona Sarajevo prof. dr. Haris Vranić sa saradnicima je danas posjetio Općinu Ilidža, gdje se sastao sa načelnikom ove općine Nerminom Muzurom.
Tema ovog sastanka bila je iznalaženje najboljeg rješenja za otvaranje ambulante na Stupskom Brdu u ovoj općini.
Ovom prilikom, načelnik Muzur je iskazao zahvalnost na razumijevanju Vlade Kantona Sarajevo i Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo za pokretanje ove inicijative, s obzirom na to da je ona bila na čekanju dugi niz godina.
