Zbog zadovoljavajuće epidemiološke situacije u Kantonu Sarajevo, Krizni štab Ministarstva zdravstva KS jučer je održao sjednicu na kojoj je donesena odluka da se dozvole posjete hospitaliziranih pacijenata u ustanovama bolničkog nivoa u Kantonu Sarajevo, uz poštivanje mjera zaštite koje su na još na snazi.
