Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta posjetio je danas Srednju školu za saobraćaj i komunikacije i učenike koji su se u proteklom periodu bavili problemom neefikasnog sistema elektronske naplate u vozilima javnog prevoza.
Učenici su zajedno s profesorom Igorom Smiljanićem osvojili najbolji rezultat na općinskom takmičenju obrađujući ovu tematiku.
