Ministar privrede Kantona Sarajevo Zlatko Mijatović posjetio je danas postrojenje Coca-Cola HBC B-H Sarajevo i tom prilikom, u ime Vlade Kantona Sarajevo, potpisao ugovor s direktorom prodaje ove kompanije Kenanom Idrizovićem o produženju koncesije za korištenje pitke podzemne vode iz bunara B-1 na period od pet godina.
Potpisivanjem Ugovora Coca-Cola HBC B-H Sarajevo ostvaruje pravo korištenja pitke podzemne vode u obimu od dvanaest litara u sekundi iz bunara koji se nalazi u proizvodnom krugu ove kompanije.
