Ministrica Enda Pavić Pečenković prisustvovala je dodjeli 30 novogodišnjih paketića, koje je osiguralo Ministarstvo za rad, socijalnu politiku, raseljena lica i izbjeglice Kantona Sarajevo, te tom prilikom posjetila djecu koja se liječe na Klinici za psihijatriju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, povodom predstojećih blagdana. U pratnji ministrice bila je i sekretarka ovog ministarstva Amira Gackić.
Uposlenici Igraonice "Happy kids" organizovali u posebnu priredbu, maskote, Djeda mraza i podjelu paketić.