Futsaleri Željezničara zvanično su započeli pripreme za novu sezonu, a podršku im je pružio ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Kenan Magoda, koji je prisustvovao sinoćnjem treningu plavih.
Na treningu su, osim ministra Magode, bili prisutni i čelnici FK Željezničar - predsjednik Admir Tunović, sportski direktor Elvir Rahimić i šef stručnog štaba Denis Ćorić.
Ministar Magoda je poželio sreću Futsal klubu Željezničar, ističući da će klub i ove sezone imati punu podršku Ministarstva kulture i sporta KS.
