Sastav

1996-1998

Premijer Vlade
Mustafa Mujezinović 96-98
25.10.1996 do 12.11.1998
Ministar - Ministarstvo finansija
Kemal Kozarić 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo kulture i sporta
Amira Kapetanović 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo pravde i uprave
Jusuf Zahiragić 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo privrede
Hazim Zečević 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo unutrašnjih poslova
Ismet Dahić 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo za rad, socijalnu politiku, raseljena lica i izbjeglice
Beriz Belkić 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo zdravstva
Mehmed Gribajčević 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo obrazovanja, nauke i informisanja
Malik Kulenović 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo prostornog uređenja, stambenih i komunalnih poslova
Munib Buljina 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998
Ministar - Ministarstvo prometa i komunikacija
Bakir Začiragić 96-98
21.11.1996 do 19.12.1998