Premijer

Mandat: Aktuelni saziv

Elmedin Konaković

Premijer Vlade
Mandat: Aktuelni saziv
Period : 23.03.2015
Stranka: SDA
Ekspoze

Mandat: 2012-2014

Muhamed Kozadra

VD Premijera
Mandat: 2012-2014
Period :
21.05.2014 do 23.03.2015

Stranka: SDA
Suad Zeljković

Premijer Vlade
Mandat: 2012-2014
Period :
21.11.2012 do 20.05.2014

Stranka: SDA
Ekspoze

Mandat: 2010-2012

Fikret Musić

Premijer Vlade
Mandat: 2010-2012
Period :
13.01.2011 do 21.11.2012

Stranka: SDP
Ekspoze

Mandat: 2006-2010

Zlatko Mesić

VD Premijera
Mandat: 2006-2010
Period :
11.11.2010 do 13.01.2011

Stranka: SBiH
Besim Mehmedić

Premijer Vlade
Mandat: 2006-2010
Period :
12.01.2009 do 11.11.2010

Stranka: SBiH
Hajrudin Ibrahimović

VD Premijera
Mandat: 2006-2010
Period :
19.11.2008 do 12.01.2009

Stranka: SBiH
Samir Silajdžić

Premijer Vlade
Mandat: 2006-2010
Period :
15.02.2007 do 19.11.2008

Stranka: SBiH

Mandat: 2002-2006

Denis Zvizdić

Premijer Vlade
Mandat: 2002-2006
Period :
06.02.2003 do 15.02.2007

Stranka: SDA

Mandat: 2000-2002

Nermin Pećanac

Premijer Vlade
Mandat: 2000-2002
Period :
26.12.2001 do 06.02.2003

Stranka: SDP
Huso Hadžidedić

Premijer Vlade
Mandat: 2000-2002
Period :
08.02.2001 do 26.12.2001

Stranka: SDP

Mandat: 1998-2000

Beriz Belkić

Premijer Vlade
Mandat: 1998-2000
Period :
12.11.1998 do 15.02.2001

Stranka: SBiH

Mandat: 1996-1998

Mustafa Mujezinović

Premijer Vlade
Mandat: 1996-1998
Period :
25.10.1996 do 12.11.1998

Stranka: SDA